O NAS

O Hotelu

Zajazd Napoleoński - dawna Karczma Wawerska.

Hotel "Zajazd Napoleoński" mieści się przy ulicy Płowieckiej, na trasie wylotowej w kierunku Lublin-Terespol. Oferujemy eleganckie wnętrza, pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano od godz. 7:00 do godz. 10:00 w hotelowej klimatyzowanej restauracji.


Na początek dnia proponowana jest kawa, wybór herbat firmy Lipton, czekolada na gorąco, soki owocowe wybór pieczywa, słodkie wypieki szefa kuchni, płatki śniadaniowe, wybór wędlin i serów, mięsa pieczone, pasztet, kiełbaski na gorąco, w sezonie owoce i sałatki owocowe. Na życzenie przygotowujemy jajecznice, omlety i jajka gotowane. Istnieje także możliwość zamówienia śniadania na wynos.

Recepcja czynna jest całą dobę.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking strzeżony. Goście mogą ponadto skorzystać z sejfu i przechowalni bagażu. Usytuowanie hotelu obok Centrum Targowo- Kongresowego niejako predestynuje go do roli miejsca spotkań biznesowych.

Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę, co w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawia, że Goście czują się u nas jak w domu.

 

O Restauracji

Restauracja jest nieczynna